+38 (067) 992-82-72 Звоните с 09:00 - 18:00
ru

Частный детский сад во Львове «7 звездочек»

Лучший во Львове садик по уровню образования и качеству услуг. Здесь помнят, что малышу нужно счастье и любовь. Именно поэтому у нас можно бегать, кричать, шалить и наслаждаться детством.

 • Безопасно
 • Весело
 • Интересно

О садике

С нами ваш ребенок будет в безопасности!

Садик расположен в удобной новостройке, помещение площадью 145 кв.м. Имеет игровую комнату, спальню, столовую, учебные комнаты, специализированное детское оборудование, 2 сан узла.

Частный садик «7 звезд» гарантирует качественное образование ребенка. Комбинирование системы М. Монтессори из качественными современными образовательными программами вдохновляют и развивают малышей.

Они познают мир и учатся логики, счета, чтению, письму, речи родной и иностранной.

 • Логопед
 • Индивидуальный подход
 • Полная свобода мышления и
  самореализации
 • Плавная адаптация Вашего
  ребенка к коллективу
 • Пятиразовое питание
 • Возможна почасовая оплата

Даже с таким насыщенным планом обучения и объемом информации ваш ребенок будет энергичная и веселая после саду, потому что наше расписание занятий со специалистами предусматривает регулярные перерывы между учебой, когда дети отдыхают, играют, выходят на прогулки спят.

 

Качественное образование

Программа развития ребенка

Развитие

Письмо, чтение, логическое мышление, психология, счета

Социальные навыки

Социализация и коммуникация ребенка, общение на английском и польском языках.

Творчество

Рисование, аппликация, квиллинг, папье-маше, лепка, музыка и кулинария.

Спорт

Сбалансированный динамичное развитие и отдых ребенка. Подвижные игры и плавание.

Узнать подробнее о программе
Как записать своего ребенка в
детский сад?
Полный список документов
1

Договориться о встрече
с директором по телефону:
+38 (067) 99-28-272

2

Прийти с ребенком и
пересмотреть сад

3

Заключить соглашение и
оплатить

Регистрация онлайн

Отзывы родителей

Их дети счастливы! А ваши?
Родина Запорожченко 20.01.2019
Шановні мами та татусі, бабусі та дідусі, Ви найближчі до маленької людини, яка вступає у новий етап свого життя - йде до садочка. Чотири роки тому переді мною став непростий вибір та складне завдання, знайти для своєї дитини приватний дитячий садок у Львові. Основною вимогою було те, щоб моя донька відвідувала дошкільний дитячій заклад з задоволенням і там моя дитина була щасливою. Тому до моєї Дарини мав бути особливий підхід. Щоб вона розвивалася відповідно віку та як особистість. Нашій родині було важливо щоб їй було комфортно у колективі, ще щоб вона навчилася розмовляти, а далі вчилася письму, логіці, читанню. Важливими також були яскраві свята, гарні діти та адекватні батьки. Крім того вона має бути смачно нагодована. Нам повезло! В нас саме такий дитячій садок у Львові. Наразі ми відвідуємо садок останній рік, бо йдемо до школи. Хочу висловити безмежну вдячність Михайлу Олександровичу, за такий чудовий сімейний колектив, за якісну освіту, за терпіння та турботу. У 5,5 Даринка повільно читає, вільно рахує, розуміє та розмовляє англійською, польською, українською та російською мовами. До теперішнього часу кожен день, коли ми приходимо до садочка - бачимо щасливі очі нашої дівчинки та чуємо фразу: «Ура мій улюблений садочок». Дякуємо вам за професіоналізм, індивідуальний підхід, грамотний підбір педагогічного колективу! Ваш садок воістину п'ятизірковий! Родина Запорожченко, Наталя, Дмитро та Даринка.
Родина Пілипко 20.01.2019
Я дуже вдячна своїм друзям, які рекомендували цей садочок. В ньому ми обидва відчуваємо себе бажаними та очікуваними. Це велика радість для батьків, коли дитина сама бажає відвідувати приватний садок. Коли сам до нього збирається. Щастя ходити на роботу без відчуття провини, бо нашій дитині дуже у вас подобається. Кожного вечора починаються перемови з дитиною, щоб забрати його додому без сліз, тому що він не хоче розлучатися з улюбленим садком «5 зірочок». Ми щиро дякуємо вихователям та няням за їхню працю, бо спостерігаємо за успіхами нашого сина. З любов’ю сім’я Пілипко
Родина Теревейко 25.01.2019
Про садочок «5 зірочок» я маю лише позитивні відгуки та мільйони слів вдячності. Окрема вдячність від нашої сім'ї за те колосальне терпіння до наших запізнень, за відмову від підгузків, за самостійність нашої дитини. За терпіння няні-Тані, за грамотний та навчений персонал. Наша Софія за час перебування у садочку «7 зірочок», значно подорослішала та придбала великий багаж знань та навичок. Почала набагато краще та чіткіше розмовляти, за що окрема вдячність логопеду та корекційному педагогу. Побажання вашому садочку: відкриватися у кожному районі Львова, тому що хочеться щоб перші кроки у життя малюки робили саме з вашого приватного садочка Львова. З повагою та вдячність родина Теревейко
Родина Довганик 25.01.2019
Наш улюблений дитячій садок «7 зірочок», щиро дякуємо за виховання Миланки! Перший педагог-вихователь - це спогади на все життя, ми щасливі, що на нашому шляху зустрівся П. Михайло, П. Юля та П. Лариса. Вдячні за колосальний труд, за любов та повагу до дітей! Низький уклін та вдячність усім педагогам та няням садочку, який став для нас рідним домом. Тут завжди зустрічають з посмішкою любов'ю та позитивом. Умови у садочку чудові, забезпечується достойне виховання дитини, розвиток творчих здібностей. Окрема вдячність запрошеним фахівцям: логопеду, польська мова, хореографія, художня майстерність. Вашу роботу ми спостерігали кожного дня у вигляді дитячих робіт, танців, співів та нових слів. Родина Довганик, Таня, Леся та Олесь.
Коволь 25.01.2019
Умови у дитячому садку «7 зірочок» - чудові. Забезпечується гідне виховання діточок, розвиток творчих та художніх навичок, індивідуальний підхід до дитини. Велике задоволення відчували від відвідування дитячих свят. Вихователями проводиться колосальна підготовка до свят, результати навчання відчуваються на кожному виступі та завжди захоплюють! Ми прощаємося з садочком зі сльозами на очах, діти хочуть розповісти та показати свій день, свої твори, свої надбання. Неможливо забути тепло та розуміння які є у садочку! Бажаємо Михайлу та садочку розширення та успіху! Продовжуйте дарувати тепло, розуміння та щастя нашим дітям! Мама та татусь Коволь Настусі!
Василь 25.01.2019
Наш улюблений садок «7 зірочок», наш шановний Пане Михайло! Спочатку було не звично, коли наші сини почали називати Вас тато-Міша. Та згодом ми зрозуміли наскільки великий вклад ви робите у їх виховання і чому вони з такою любов’ю відносяться до Вас. Ми спостерігали як з часом трансформувалося ваше ім'я: від просто Мі, потім Міса, Миса, а коли доросли до нормальної промови почали називати тато-Міша. Родина Симчуків висловлює Вам велику подяку, за турботу, за 12 годинний графік роботи, за індивідуальний підхід до дитини та батьків. За розуміння та безмежну доброту, за стриману строгість та унікальність. Єгорка, Василь, Тарас, Тата.
Родіна Кміть 25.01.2019
Садок «7 зірочок» відрізняється від усіх садочків Львова, тим що вони зберегли повноцінне навчання та розвиток дитини. При цьому додали родинне тепло та затишок. Я би сказала що для дітей створені унікальні умови, тому що: Ви підібрали професійний педагогічний склад, який забезпечує гідне виховання наших діток. Забезпечили повноцінне та корисне харчування. Мій син почав їсти м'ясо та овочі!!! Навчився пити воду, та оволодів культурою харчування за малий термін. Ви створили відмінну програму розвитку та навчання дітей. Забезпечили чистоту та порядок у садочку. Я бачу, що Ви, Михайло, ставитеся з любов'ю, розумінням та душею до вашої нелегкої справи. Я та моя сім'я бажає Вам побільше філій у Львові та і по всій Україні! Вам розвитку, процвітання Многа літа! Родіна Кміть
Воркун 25.01.2019
Шановний П. Михайло та садочок «7 зірочок», дякуємо Вам за все добро, яке Ви зробили для нашої родини! Наш Ромашка (капризушка) став усадочку дорослим та серйозним хлопцем. Він з теплотою та усміхненими очима згадує про садочок, друзів та вихователів. У садочку усі вихователі - це педагоги від Бога. Бо такими не становляться, такими народжуються! Через місяць старшому буде вже 5 рочків, а прийшли ми до вас у віці 1,5 рочки, коли були ще у підгузках, невміли самостійно їсти й нас жоден садочок не брав. Ви навчили Романа в усьому, що він вміє, бо його мама з татом постійно працювали. Коли народилася молодша, ми її віддали Вам у 1,2, пам'ятаєте, яка вона була маленька? Ми будемо рекомендувати Ваш садочок, як найкращій у Львові, бо ви того варті! Сім'я Кондратюк, Евеліна та Роман. У три рочки наш Кірюша майже не говорив. Усі його розмови були лише тарабарською мовою, яку ми батьки ледве розуміли. Буквально через декілька місяців після відвідування садка «7 зірочок», наш син став «птахом-говоруном» у якого рот зачинявся лише у сні. Він попав саме у таке середовище, у якому зміг швидко розговоритися завдяки логопеду та вихователю. Крім цього у Кирила виявилися здібності до мов, зараз він вчить англійську, польську та російську мови, далі плануємо приєднати у навчальний процес ще китайську, благо у садочку існує і вона. Для нас освіта - це найцінніше, що ми, батьки, можемо дати нашим дітям. Вдячні за увагу, турботу, смачну їжу та чистоту. Ще хочеться описати наші перші дні у садочку. Коли знайомі та родичі питалися: ну що плаче коли залишається? Ми відповідали: ні, радісно біжить у групу. Нас заспокоювали та казали, що це він ще нічого не усвідомлює. Мов потім все одно буде плакати. Але вже йде другий рік відвідування і жодних сліз з приводу садка ми не бачили. Бажаємо вам успішного розширення та розвитку. Залишатися щирими до дітей та батьків. Мама та тато Кирила Воркун
Кудрич 25.01.2019
Велика вдячність вихователям приватного садочка «7 зірочок»!!! Наших дітей тут люблять, турбуються та навчають. Ми цінуємо те, що ви робите, що проводите з ними кожен день. Ви живите нашими дітьми! П. Михайло, Ви завжди зустрічаєте нас усмішкою, до Вас хочеться приходити просто так та на свята. Наша Лесюня прийшла у ваш садочок коли їй виповнилося 1 рік і 9 місяців, зовсім «лялькою» (смоктала соску, не ходила на горщик, самостійно не вміла їсти); тут вона дуже швидко навчилася бути самостійною: сама їсть, сама вдягається, виконує певні правила, підтримує порядок стосовно речей та іграшок, займається на музичних заняттях, приносить до дому свої малюнки та творчі роботи! Вона подорослішала за дуже короткий час!!! Ми цінуємо вашу роботу! один Бог знає, скільки потрібно вложити любові та часу, сили та терпіння! Я спокійна за свою дитину! З любов'ю, мама Лесі Кудрич
Родина Алана 25.01.2019
Садочок «7 Зірочок» вже давно став для нас рідним домом, у якому завжди зустрічають з радістю і любов'ю, турботою і затишком. Місцем, куди хочеться повертатися нашим дітям. Наш син Алан, прийшов у садочок у 2016 році, маленькім хлопчиком, а за два роки став важливим мужчиною з серйозними поглядами на життя. Ще з часу, коли просто називалися «Сімейний клуб», він з радістю їхав до садочка. У вас він навчився багато чьому, що має вміти мужчина у 4 роки: самостійно їсти, вдягатися, співати, танцювати, поводитися у суспільстві, спілкуватися, дружити. З абсолютною впевненістю рекомендую садочок сімейного клубу «7 зірочок» усім своїм друзям та знайомим! Велика вдячність за нашого сина!!! Повернемося до вас з молодшим. Родина Алана.

Мы находимся:

г. Львов
площадь Князя Святослава 5/8
улица Дж. Вашингтона 5График работы:

с 8.00 до 20.00
с понедельника по пятницу

Узнать больше